O firmie

Projekty na miarę Waszych marzeń

AXETT Group

od pięciu lat realizuje kompleksowe projekty inwestycyjne w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Wierzymy w to, że nowy dom czy mieszkanie to nie tylko cztery ściany. To spełnienie długoletnich marzeń wielu rodzin i przestrzeń do życia, która musi być dopasowana do ich indywidualnych potrzeb.

Zanim przystąpimy do projektowania nowych inwestycji, starannie poznajemy wymagania naszych Klientów, aby tworzyć idealne miejsca do życia. Wspieramy marzenia naszych klientów i dotrzymujemy obietnic – współpraca z nami to pewność wysokiej jakości materiałów, profesjonalnego wykonawstwa, terminowej realizacji planowanych etapów, wysokiego standardu wykończenia i bezpieczeństwa finansowego. O naszej niezawodności najlepiej świadczą zrealizowane projekty i satysfakcja Klientów, którzy już dziś mieszkają w swoich wymarzonych domach i mieszkaniach.

Nowoczesne rozwiązania

AXETT Group specjalizuje się w realizacji inwestycji w zabudowie bliźniaczej. To nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin.

Gwarantuje atrakcyjną cenę w wymarzonej lokalizacji, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim niskie koszty eksploatacji budynku. Każda z naszych nieruchomości to doskonała inwestycja w przyszłość rodziny, za którą stoją przemyślane rozwiązania technologiczne. Dbamy o każdy szczegół, stosujemy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości, a nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji.

Nasza oferta szczególnie zainteresuje osoby doceniające zastosowanie nowoczesnych technologii i ciekawego wzornictwa współczesnej architektury. Nasze inwestycje zostały tak zaprojektowane, aby przez długie lata spełniać wysokie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiemy, jak ważna jest lokalizacja

Wybieramy wyjątkowe lokalizacje, które wyróżniają się harmonijnym połączeniem kojącej zieleni i bliskością kluczowych punktów.

Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Bliskość miasta o potencjale ekonomicznym i kulturalnym, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych zapewnia idealne warunki dla osób w każdym wieku i o różnym stylu życia.

Dlaczego AXETT Group

Tworzymy domy Waszych marzeń.

Przez pięć lat działalności zapracowaliśmy na zaufanie klientów i uznanie w branży – a naszą najlepszą wizytówką są zakończone inwestycje i satysfakcja klientów, którzy dziś mieszkają już w swoich wymarzonych domach.

Stosowane przez nas rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem, a nowoczesne udogodnienia sprawiają, że długowieczność budynków idzie w parze z najwyższą wygodą, ekologią i energooszczędnością. Projektujemy dla Was optymalną przestrzeń, w której znajdziecie jasne kuchnie, pełne słońca salony, zaciszne sypialnie oraz prywatne oazy spokoju jakimi są ogrody, balkony i tarasy naszym standardem jest szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które są wyjątkowo przyjazne mieszkańcom. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji i gwarancję bezpieczeństwa. Towarzyszymy Wam podczas spełniania marzeń o idealnym domu i dokładamy wszelkich starań, aby wspominali Państwo ten czas jako wypełniony wygodą, pewnością i radosnym oczekiwaniem.

 
 
 

Wybierz właśnie nas!

Pewność inwestycji

AXETT GROUP to doświadczony i pewny deweloper na rynku. Wszystkie nasze inwestycje zostały ukończone i oddane do użytku mieszkańców. Kupując mieszkanie od nas, stawiasz na jakość, którą doceniło już wiele rodzin.

Niezawodność

Sprostaliśmy już wielu wyzwaniom, a z każdym rokiem i zakończoną inwestycją rośnie liczba zadowolonych klientów. Wsparcie na każdym etapie sprawia, że zakup wymarzonego mieszkania jest maksymalnie wygodny.

Wiarygodność

Przez pięć lat działalności zapracowaliśmy na zaufanie klientów i uznanie w branży – a naszą najlepszą wizytówką są zakończone inwestycje i satysfakcja klientów, którzy dziś mieszkają już w swoich wymarzonych domach.

Jakość

Funkcjonalność i wygoda mieszkań są najważniejszymi wymogami, jakie stawiamy naszym projektantom. Nowoczesne rozwiązania i wysoki standard udogodnień gwarantują energooszczędność i wygodę każdego dnia.

Lokalizacja

Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Bliskość miasta o potencjale ekonomicznym i kulturalnym, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych zapewnia idealne warunki dla osób w każdym wieku i o różnym stylu życia.

Przystępne ceny

Ceny mieszkań w naszych inwestycjach są szacowane realnie. Już po zakupie działki, wykonaniu projektów i dokładnych kalkulacjach precyzyjnie określamy wartość każdego metra kwadratowego przyszłych mieszkań.