Nowa inwestycja Axett Group

Tworzenie domów Waszych marzeń to nasza pasja – z przyjemnością informujemy o kolejnej inwestycji, którą mamy w planach!

Nasza nowa inwestycja, zlokalizowana w uroczej okolicy na ul. Porannej w Siemianowicach Śląskich będzie składać się z 4 domów w zabudowie bliźniaczej.  Ten typ zabudowy jest rozwiązaniem, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin. Gwarantuje atrakcyjną cenę w wymarzonej lokalizacji, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim niskie koszty eksploatacji budynku.

Do każdego z domów będzie przynależeć garaż oraz działka, która stanie się dla przyszłych mieszkańców prywatnym, zielonym zaciszem. Każdy z domów będzie miał około 100-105 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Domy będą posiadać płaskie dachy, co daje powierzchnię na piętrze bez skosów i jest nowoczesnym rozwiązaniem gwarantującym dodatkową przestrzeń. Inwestycja zostanie oddana wraz z drogą dojazdową utwardzoną kostką brukową oraz oświetloną latarniami - wszystko w cenie stanu deweloperskiego bez dodatkowej opłaty ze strony klienta.

Gwarantujemy wysoki standard stanu deweloperskiego oraz ogromne doświadczenie w budownictwie.

Rozpoczęcie budowy jest planowane jest na pierwszy kwartał 2021. Jednak otwarcie sprzedaży odbędzie się jeszcze w bieżącym roku.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Popularne posty

  Popularne tagi

  Axett Group Sp. z o.o.
  Słowackiego 41/43
  40-057 Katowice

  NIP: 634-284-02-78
  REGON: 361627908
  KRS: 0000560461

  PODOBNE POSTY

   

  Zabudowa bliźniacza posiada wiele zalet, które sprawiają, że coraz więcej współczesnych rodzin decyduje się na to rozwiązanie podczas poszukiwania nowego…