Lawendowa
2 maja 2020

Słoneczna

Osiedle domów jednorodzinnych, połączonych garażem.

Wysoka estetyka inwestycji wyróżnia się doskonałym połączeniem nowoczesności i kameralności, która daje możliwość stworzenia rodzinnego zacisza.

Lokalizacja osiedla zapewnia wygodne, komfortowe i spokojne warunki dla osób w każdym wieku – dla aktywnych możliwość biegania polnymi drogami z pięknymi widokami zakwitających pół, dla dzieci nieopodal nowy plac zabaw, dla dorosłych siłownia na świeżym powietrzu, przedszkole, szkoła, przychodnia, przystanki autobusowe, sklepy – wszystko w zasięgu ręki naszych Klientów.

Domy z garażami i ogrodami, usytuowane w malowniczym, spokojnym i pełnym urokliwych widoków miejscu, na niewielkim wzniesieniu, przy ul. Słonecznej w Siemianowicach Przełajce.

Ulica Słoneczna
Miasto Siemianowice Śląskie
Dzielnica Przełajka
Kod pocztowy 40-136
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie III kwartał 2020
Spółka Axett Group Sp. z o.o.

Zadzwoń: +48 508 130 758

30 Domów jednorodzinnych
2 Kondygnacje
4 Apartamenty
60 Miejsc parkingowych
3500 m2 powierzchni

Domy na miarę Waszych marzeń

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze domy zachwycały wysoką estetyką i ciekawym projektem architektonicznym, któremu daleko od monotonii. Odpowiedni układ pomieszczeń, daje możliwość maksymalnego i funkcjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, domy w naszej ofercie charakteryzuje długowieczność, a zastosowane rozwiązania gwarantują także energooszczędność i niskie koszty eksploatacji. Tworzymy mieszkania i domy, które spełniają marzenia naszych Klientów – są dobrze zaprojektowane, ustawne i wygodne oraz dostępne cenowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom atrakcyjne ceny, doskonałe lokalizacje oraz gwarancję wysokiego standardu. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Wyróżnia nas kompleksowa oferta i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy naszym Klientom, by czas oczekiwania na wymarzone lokum upłynął wyłącznie pod znakiem pewności i radości.

Dbamy o każdy szczegół, stosujemy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości, a nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń. Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Bliskość miasta o potencjale ekonomicznym i kulturalnym, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych zapewnia idealne warunki dla osób w każdym wieku i o różnym stylu życia.

Galeria inwestycji

Wizualizacje wnętrz

Rzuty 3D

Lokalizacja

ul. Słoneczna, Siemianowice Śląskie

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu! Domy Słoneczna, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa