Kozielska Apartments
21 października 2020
Lawendowa
2 maja 2020

Pszczelnik

Kompleks pięciu funkcjonalnych i nowoczesnych domów wolnostojących.

Nowoczesne osiedle domów usytuowane na niewielkim wzniesieniu, w zacisznym, spokojnym i pełnym zieleni miejscu, skąd rozpościera się przepiękny widok na okolicę.

Mnóstwo tras do biegania, spacerów z rodziną, odpoczynku i relaksu, blisko plac zabaw dla dzieci.  Bliskość kluczowych punktów, ważnych dla każdej rodziny – przychodnia, przedszkole, szkoła, sklepy. Jednocześnie bardzo dogodny i szybki dojazd do miast ościennych: Katowic, Będzina, Bytomia, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej. Powierzchnia użytkowa domów to od 130 m2 do 170 m2 plus poddasze do zagospodarowania oraz przynależna działka o powierzchni około 100 m2, jedno miejsce postojowe wybrukowane oświetlone w stanie deweloperskim w cenie nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim o wysokim standardzie: ogrzewanie podłogowe, piec gazowy, tynki wewnętrzne oraz infrastruktura zewnętrzna, tj. ogrodzona działka siatką, udział w drodze dojazdowej, droga wybrukowana i oświetlona oraz jedno miejsce postojowe w cenie. Możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego.

Ulica Pelikanów
Miasto Siemianowice Śląskie
Dzielnica Pszczelnik
Kod pocztowy 41-100
Status inwestycji Sprzedaż zakończona
Zakończenie III kwartał 2018
Spółka Axett Group Sp. z o.o.
30 Domów jednorodzinnych
2 Kondygnacje
4 Apartamenty
60 Miejsc parkingowych
3500 m2 powierzchni

Domy na miarę Waszych marzeń

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze domy zachwycały wysoką estetyką i ciekawym projektem architektonicznym, któremu daleko od monotonii. Odpowiedni układ pomieszczeń, daje możliwość maksymalnego i funkcjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, domy w naszej ofercie charakteryzuje długowieczność, a zastosowane rozwiązania gwarantują także energooszczędność i niskie koszty eksploatacji. Tworzymy mieszkania i domy, które spełniają marzenia naszych Klientów – są dobrze zaprojektowane, ustawne i wygodne oraz dostępne cenowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom atrakcyjne ceny, doskonałe lokalizacje oraz gwarancję wysokiego standardu. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Wyróżnia nas kompleksowa oferta i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy naszym Klientom, by czas oczekiwania na wymarzone lokum upłynął wyłącznie pod znakiem pewności i radości.

Dbamy o każdy szczegół, stosujemy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości, a nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń. Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Bliskość miasta o potencjale ekonomicznym i kulturalnym, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych zapewnia idealne warunki dla osób w każdym wieku i o różnym stylu życia.

Galeria inwestycji

Wizualizacje wnętrz

Lokalizacja

ul. Słoneczna, Siemianowice Śląskie

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu! Domy Słoneczna, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa