Kozielska Apartments
21 października 2020

Poranna

Domy w zabudowie bliźniaczej

Inwestycja, zlokalizowana w uroczej okolicy na ul. Porannej w Siemianowicach Śląskich będzie składać się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach od 100 do 105 metrów kwadratowych.

Rozpoczęcie budowy jest planowane jest na pierwszy kwartał 2021. Jednak otwarcie sprzedaży odbędzie się jeszcze w bieżącym roku!

Typ zabudowy wykorzystany w naszej inwestycji to rozwiązanie, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin. Gwarantuje atrakcyjną cenę w wymarzonej lokalizacji, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim niskie koszty eksploatacji budynku.

 Do każdego z domów będzie przynależeć garaż oraz działka, która stanie się dla przyszłych mieszkańców prywatnym, zielonym zaciszem. Każdy z domów będzie miał około 100-105 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Domy będą posiadać płaskie dachy, co zapewnia brak skosów na piętrze i jest nowoczesnym rozwiązaniem gwarantującym dodatkową przestrzeń. Inwestycja zostanie oddana wraz z drogą dojazdową utwardzoną kostką brukową oraz oświetloną latarniami – wszystko w cenie stanu deweloperskiego bez dodatkowej opłaty ze strony naszych Klientów.

Gwarantujemy wysoki standard stanu deweloperskiego oraz ogromne doświadczenie w budownictwie.

201021b

Lista mieszkań

Ulica Poranna
Miasto Siemianowice Śląskie
Dzielnica Przełajka
Kod pocztowy 41-100
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie III kwartał 2021
Spółka Axett Group Sp. z o.o.

Zadzwoń: +48 576 649 817
+48 508 130 758

Lokalizacja

ul. Poranna, Siemianowice Śląskie

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu! Domy Słoneczna, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa