Pszczelnik
2 maja 2020
Słoneczna
19 marca 2020

Lawendowa

Osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Wyjątkowej lokalizacji gwarantującej klimat nowoczesnego przedmieścia.

Inwestycję wyróżnia innowacyjna zabudowa, opracowana z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych domowników. Niezmiernie atrakcyjna lokalizacja inwestycji – w bliskości zarówno ścisłego centrum miasta, jak i terenów zielonych, czyni z osiedla wyjątkowe miejsce. Każdy dom posiada indywidualny potencjał i niepowtarzalny charakter, dzięki starannym i harmonijnie dobranym detalom architektonicznym.

W ofercie znajdowało się osiem atrakcyjnych piętrowych domów oraz dwa mieszkania. Piętrowe domy mają powierzchnię od 73,64 m2 do 81,15 m2, natomiast dwa mieszkania, zlokalizowane na piętrze i parterze 65,01 m2. Do każdego domu oraz mieszkania na parterze przynależy atrakcyjny ogródek, dający mieszkańcom mnóstwo możliwości zagospodarowania. Każdy dom i mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny.

Jaśminowa Słoneczna
Miasto Siemianowice Śląskie
Dzielnica Przełajka
Kod pocztowy 41-103
Status inwestycji Sprzedaż zakończona
Zakończenie III kwartał 2019
Spółka Axett Group Sp. z o.o.
8 Domów szeregowych
2 Kondygnacje
2 Apartamenty
20 Miejsc parkingowych
750 m2 powierzchni

Domy na miarę Waszych marzeń

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze domy zachwycały wysoką estetyką i ciekawym projektem architektonicznym, któremu daleko od monotonii. Odpowiedni układ pomieszczeń, daje możliwość maksymalnego i funkcjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, domy w naszej ofercie charakteryzuje długowieczność, a zastosowane rozwiązania gwarantują także energooszczędność i niskie koszty eksploatacji. Tworzymy mieszkania i domy, które spełniają marzenia naszych Klientów – są dobrze zaprojektowane, ustawne i wygodne oraz dostępne cenowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym Klientom atrakcyjne ceny, doskonałe lokalizacje oraz gwarancję wysokiego standardu. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Wyróżnia nas kompleksowa oferta i bezpieczeństwo, jakie zapewniamy naszym Klientom, by czas oczekiwania na wymarzone lokum upłynął wyłącznie pod znakiem pewności i radości.

Dbamy o każdy szczegół, stosujemy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości, a nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń. Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Bliskość miasta o potencjale ekonomicznym i kulturalnym, przy jednoczesnym otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych zapewnia idealne warunki dla osób w każdym wieku i o różnym stylu życia.

Galeria inwestycji

Wizualizacje wnętrz

Rzuty 3D mieszkań

Lokalizacja

ul. Słoneczna, Siemianowice Śląskie

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu! Domy Słoneczna, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa