Poranna
21 października 2020
Pszczelnik
2 maja 2020

Kozielska Apartments

Apartamenty w Chorzowie

Nowoczesny kompleks mieszkalny w samym sercu Chorzowa, w którym znajdzie się 13 apartamentów. Oferta inwestycji przewiduje zróżnicowany metraż, dzięki czemu spełni wymagania zarówno rodzin, jak i singli. Prezentujemy nową inwestycję w ofercie Axett Group – rozpoczęcie sprzedaży mieszkań Kozielska Apartments nastąpi jeszcze w 2020 roku!

Inwestycja zlokalizowana będzie w Chorzowie w pobliżu głównej ulicy Wolności. Nowoczesny, wielorodzinny budynek, składający się z 13 komfortowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania będą miały od 35 do prawie 80 metrów powierzchni użytkowej. Do każdego z mieszkań będzie przynależeć atrakcyjny taras lub balkon.

Ogromnym atutem tego nowoczesnego budynku jest jego lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do punktów usługowych, placówek medycznych, oświatowych i przedszkoli. Doskonała komunikacja dzięki umiejscowieniu w tętniącej życiem części miasta, gwarantuje bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych.  Warto zamieszkać w samym sercu Chorzowa i cieszyć się aktywnym życiem, do którego zachęca to miejsce!

k2
Ulica Kozielska 2
Miasto Chorzów
Dzielnica Chorzów II
Kod pocztowy 41-500
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie III kwartał 2021
Spółka Axett Group Sp. z o.o.

Zadzwoń: +48 576 649 817
+48 508 130 758

Lista mieszkań

Galeria inwestycji

Lokalizacja

ul. Kozielska, Chorzów

Nowoczesny kompleks mieszkalny w samym sercu Chorzowa, w którym znajdzie się 13 apartamentów. Oferta inwestycji przewiduje zróżnicowany metraż, dzięki czemu spełni wymagania zarówno rodzin, jak i singli.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa