Komfortowy dom dla nowoczesnej rodziny. Dlaczego warto wybrać zabudowę bliźniaczą?

Zabudowa bliźniacza posiada wiele zalet, które sprawiają, że coraz więcej współczesnych rodzin decyduje się na to rozwiązanie podczas poszukiwania nowego lokum. Ten nowoczesny typ budynku łączy w sobie mocne strony mieszkania i wolnostojącego domu, co czyni go niezwykle atrakcyjnym na rynku nieruchomości.

Złoty środek

Domy bliźniacze mają formę dwóch budynków, które do siebie przylegają i mają jedną wspólną ścianę, najczęściej w lustrzanym układzie. Bliźniak to wszystkie walory mieszkania w domu jednorodzinnym przy znacznie mniejszych kosztach eksploatacji i utrzymania. Nieocenioną zaletą są właśnie niskie koszty ogrzewania,  dzięki lepszym warunkom termicznym uzyskanym dzięki połączeniu budynków wspólną ścianą. Jednocześnie taki dom zapewnia znacznie większą prywatność niż najbardziej komfortowe mieszkanie w bloku. Własny taras i trawnik to bezcenne udogodnienia dla nowoczesnej rodziny! Decydując się na zakup bliźniaka zyskujemy przestrzeń i własny ogród. Ten typ zabudowy wyróżnia się również wyjątkową estetyką, ze względu na nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Domy w zabudowie bliźniaczej w ofercie Axett Group to gwarancja doskonałej lokalizacji przy wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dzięki przemyślanym projektom i starannie dobranym detalom architektonicznym, każdy dom zyskuje indywidualny potencjał i staje się wymarzonym miejscem do życia dla każdej rodziny.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Popularne posty

  Popularne tagi

  Axett Group Sp. z o.o.
  Słowackiego 41/43
  40-057 Katowice

  NIP: 634-284-02-78
  REGON: 361627908
  KRS: 0000560461

  PODOBNE POSTY

   

  Tworzenie domów Waszych marzeń to nasza pasja – z przyjemnością informujemy o kolejnej inwestycji, którą mamy w planach! Nasza nowa…