Jak się urządzić? Wygodnie, pięknie i…funkcjonalnie!

Moment, w którym oddajemy naszym Klientom klucze do nowych domów to jeden z najprzyjemniejszych aspektów naszej pracy! Zaczynacie nowy etap, któremu towarzyszą duże emocje. Przed Wami sporo wyzwań, bowiem urządzanie nowego wnętrza wymaga precyzyjnego planowania. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które pomogą Wam stworzyć wygodne, funkcjonalne wnętrza, w których poczujecie się jak w domu!

Funkcjonalne strefy

Wydzielanie stref to absolutna podstawa! Warto poświęcić temu etapowi więcej czasu, aby w pełni wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni. Nasze mieszkania i domy mają doskonały układ, który sprawi, że z łatwością zaplanujecie każde miejsce w nowym lokum – jednak warto wziąć pod uwagę, że być może jedna strefa będzie musiała spełniać kilka funkcji i zawczasu zaplanować jak najlepszą organizację. Zapewni to poczucie prywatności każdego z mieszkańców oraz ułatwi wykonywanie codziennych domowych czynności. Najlepszy i wyraźny podział stref domu uzyskuje się poprzez dobrą izolację akustyczną i dobrze dobrane elementy wizualne.

Zorganizowanie przestrzeni

Dodatkowe pomieszczenia, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie to prawdziwy skarb! Pralnia, suszarnia, garaż czy garderoba to miejsca, w których króluje organizacja. Warto zagospodarować je z rozmysłem, aby znaleźć sporo miejsca na przechowywanie i cieszyć się codziennym komfortem, jaki zapewniają.

Akcja aranżacja

Warto cieszyć się momentem, w którym urządzamy wymarzone wnętrza – to świetna okazja do podkreślenia stylu życia, pasji czy charakteru domowników. Urządzanie wnętrza to nie tylko planowanie zagospodarowania pomieszczeń i dobór mebli, ale także kompozycja ozdób i dodatków, funkcjonalne określenie miejsca montażu wszelkiego sprzętu. Już samo oświetlenie potrafi zmienić diametralnie każde wnętrze! Do Waszej dyspozycji jest tak wiele styli wnętrzarskich i inspiracji! Jednak może się zdarzyć, że podczas planowania poczujecie się jak w samym sercu chaosu - pomysłów jest za dużo, albo wręcz odwrotnie. Wtedy naprawdę warto zaufać specjalistom i powierzyć zadanie stworzenia zarówno funkcjonalnych, ergonomicznych, jak i pięknych wnętrz projektantowi. Współpraca z nim może być dla Was świetną przygodą, a jednocześnie przeniesieniem Waszych marzeń i oczekiwań na realny grunt! Nowoczesne projekty, niepowtarzalne rozwiązania i nieszablonowe pomysły – w ofercie Axett Group są także usług projektantów wnętrz, którzy przygotują projekty doskonale odpowiadające najbardziej indywidualnym potrzebom! Nasi projektanci zapewnią optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a współpracując z Klientami tworzą wyjątkowe wnętrza pełne charakteru i temperamentu, które doskonale odpowiadają stylowi życia przyszłych mieszkańców.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Popularne posty

  Popularne tagi

  Axett Group Sp. z o.o.
  Słowackiego 41/43
  40-057 Katowice

  NIP: 634-284-02-78
  REGON: 361627908
  KRS: 0000560461

  PODOBNE POSTY